Facebook

 

givt.cz

Vaše nákupy mohou pomoci k podpoře naší organizace. Jak na to? VÍCE ZDE

 

 

GEOCACHING

GEOCACHING®
Pojďte na lov, více zde

Počítáme s vodou

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

SMYSLUPLNÉ HOSPODAŘENÍ S DEŠŤOVOU VODOU

SMYSLUPLNÉ HOSPODAŘENÍ S DEŠŤOVOU VODOU Seminář se koná ve čtvrtek 17. ledna 2019 od 17:30 hodin v novém radničním sále, nám. Arnošta z Pardubic 1, Český Brod. (Jde o náhradní termín původně plánovaného semináře na 1.10.2018.) Je určen zastupitelům měst, obcí i široké veřejnosti.Vstup zdarma. Kapacita sálu je 35 lidí. V případě Vašeho zájmu prosíme o předběžné přihlášení na email: istvanikova@cesbrod.cz
Na seminář se nám podařilo získat odborníka na vodohospodářské stavby pana Ing. Jiřího Vítka a arboristu Davida Hora DiS.

Datum konání: 17. 1. 2019 začátek od 17:30

Místo konání: Radniční sál MěÚ Český Brod, Náměstí Arnošta z Pardubic 1, 282 01 Český Brod

Typ akce: ostatní

Organizátor: ČB

V profesním životě se Ing. Vítek vždy zajímal o nová řešení, postupy a přístupy nejen u nás, ale i v zahraničí. Od začátku své projektové praxe se specializuje na stokové sítě a posledních 13 let na odvodňování urbanizovaných území podle principů udržitelného rozvoje. Je členem CzWA, DWA, ČVTVS, ČAH, SZKT a brněnského architektonického sdružení Obecní dům. Občas přednáší na technických univerzitách v Brně a v Praze, na konferencích o odvodňování urbanizovaných území v kontextu adaptace na změnu klimatu, s kolegy z ČVUT.


Vytvořeno: 4. 1. 2019
Poslední aktualizace: 4. 1. 2019 09:31