Facebook

 

givt.cz

Vaše nákupy mohou pomoci k podpoře naší organizace. Jak na to? VÍCE ZDE

 

 

GEOCACHING

GEOCACHING®
Pojďte na lov, více zde

Podpora udržitelnosti a rozvoje venkova

logo

INZERCE ZDARMA!

Domovská stránka

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

JONATHAN´S DIVE

JONATHAN´S DIVESobota 14. října 2017 v 18:30 hodin, kostel sv Havla. Edgar's Hair: Jonathan's Dive
Jonathan's Dive je experimentální performance na téma knihy Jonathan Livingston Racek od Richarda Bacha. Je to známý romantický příběh o rackovi, který je zavržený ostatními členy hejna pro svou vášeň k létání a vnímaní této disciplíny jako umělecké formy

Datum konání: 14. 10. 2017 začátek od 18:30

Místo konání: Kostel sv. Havla, Štolmíř, 28201 Český Brod
50° 5′ 6.702″N 14° 50′ 33.685″E

Typ akce: hudba

Organizátor: M´AM´ALOCA o.p.s.

Kniha je podobenstvím o lidech-ptácích toužících po poznání a naplnění života, po svobodě, volnosti a lásce. Racek Jonathan se stal symbolem této touhy.
Nizozemská kapela Edgar's Hair, kterou tvoří tři hudebníci Hans Brussee, Leon van den Leer a Leo Zwan (dříve mj. členové kapel I$I$ či Oak), přetransformovala příběh v temný a proměnlivý materiál, který nahrála na album Jonathan's Dive (album vyjde na podzim letošního roku). Tento hudební materiál je základním prvkem celého představení. Analogové zvukové dobrodružství je kromě klasických nástrojů (kytara, baskytara, bicí) doplněno o celé spektrum etnických akustických nástrojů. Z toho důvodu budou kapelu na pódiu doprovázet i další hostující hudebníci. Ve spolupráci s Heidi Hornáčkovou, studentkou AMU (režie alternativního divadla se specializací na site specific) a dalšími divadelníky připravila kapela Edgar's Hair audio-vizuální událost, která bude tento hudební materiál rozvíjet. Představení je doprovázeno atmosférickými analogovými vizuály z vody a světla.
Krátký trailer: https://vimeo.com/194816637
Stránky projektu: http://jonathansdive.nl/


Vytvořeno: 6. 10. 2017
Poslední aktualizace: 6. 10. 2017 09:31