Facebook

 

givt.cz

Vaše nákupy mohou pomoci k podpoře naší organizace. Jak na to? VÍCE ZDE

 

 

GEOCACHING

GEOCACHING®
Pojďte na lov, více zde

Počítáme s vodou

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Křest a autogramiáda nové knihy Jana Řehounka

Datum konání:
1. 5. 2019 od 10:00 do 14:00
Typ akce:
"autogramiáda"
Místo konání:
Český Brod - Český Brod

V rámci závodu veteránů se 1. 5. 2019 od 10.00 hodin na Husově náměstí uskuteční křest a autogramiáda nové knihy Jana Řehounka. Nymburský spisovatel, publicista a znalec regionu středního Polabí Jan Řehounek tentokrát odbočil od Labe po jeho přítoku – Výrovce, aby čtenářům přiblížil turisticky dosud téměř neobjevený kus země, obecně známý jako Českobrodsko. Protože jde ale o území sevřené toky Výrovky a Šembery, říká se mu Pošembeří. Doufáme, že se spolu s autorem, zaníceně zaujatým historií a krásami tohoto kouta středních Čech, vydáte stejně nadšeně po tajemných stezkách Pošembeří.

Zobrazit více

VIII. ČESKOBRODSKÝ FLER JARMARK

Datum konání:
1. 5. 2019 od 09:00 do 14:30
Typ akce:
"akce pro celou rodinu, jarmark"
Místo konání:
Oranžová zahrada - Husovo náměstí 78, Český Brod

Spolu s Okruhem Českobrodským (výstava a jízda veteránů). Přijďte se inspirovat, pokochat, nakoupit originální autorské výrobky od regionálních i přespolních tvůrců - šperky, dekorace, dřevěné a kožené výrobky, módní doplňky, keramika, výrobky pro děti, dámské a dětské oděvy, přírodní kosmetika, něco pro mlsné jazýčky a mnoho dalšího. Nejen pro děti budou připraveny oblíbené kreativní dílničky.

Zobrazit více

BRODY V BRODĚ

Datum konání:
2. 4. - 24. 5. 2019 začátek od 09:00
Typ akce:
"výstava fotografií"
Místo konání:
Galerie Šatlava - Nám. Arnošta z Pardubic 1, Český Brod

Putovní výstava výběru soutěžních fotografií roku 2018 bude pro zájemce připravena v galerii Šatlava, nám. Arnošta z Pardubic 1 od 2.4. - 24.5.2019. Všechny soutěžní fotografie z roku 2018 najdete na www.fotobrody.cz.

Zobrazit více